Yazan:seloo19 / Güncel Paylaşımlar / 0 Yorum

Sıhhı Tesisat İşlerinizde 7/24 hizmetinizdeyiz

Musluk tamiri, Su kaçağı tamiri, klozet tamir ve montajı ve son model gider açma makinemizle gider açma, işleriniz ustalıkla yapılmaktadır. Tüm bu işlerimizde müşterilerimize sorunsuz hizmeti veriyoruz. Bizleri hemen arayınız.

Osmancık Su Tesisat, Osmancık Su Tesisatı olarak Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkelerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Çorum Osmancık bölgesinde hızlı ve etkili hizmet sunuyoruz. İletişim hattımız 7/24 açıktır, böylece acil durumlarda bile bize ulaşabilirsiniz. Evinizde su sızıntısı varsa veya tıkalı bir lavabonuz varsa, endişelenmeyin. Uzman ekibimiz en kısa sürede size yardımcı olmak için yanınızdadır. Arızalı Çeşme Musluk Evye Batarya Fiskiye Vana çeşme Değişim Hizmetimiz Vardır.

Osmancık su tesisatçısı olarak su tesisatı konusunda her türlü ihtiyacınızı karşılamaktan mutluluk duyarız. Profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizle sizlere yardımcı olmak için buradayız. Bizimle iletişime geçmek için telefon numaramızı arayabilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

su tesisat ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız. Su tesisatı sorunlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde çözmek için uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Su sızıntıları, tıkanıklıklar, musluk tamirleri, boru değişimleri gibi her türlü ihtiyacınıza çözüm sunuyoruz.

Deneyimli tesisatçılarımız, kaliteli malzemeler ve gelişmiş ekipmanlarla sorunları tespit edip etkili çözümler üretiyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Acil durumlarda bile 7/24 hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel su tesisat hizmeti alabilirsiniz.

Alanında uzman tesisatçılarımız, güvenilir ve kaliteli işçilikle sorunlarınıza çözüm buluyor. İhtiyaçlarınıza yönelik hızlı ve etkili çözümler için bizi arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmayı ilke ediniyoruz.

su tesisatı problemleriyle karşılaşabileceğiniz birçok mekanın bulunduğu hızla gelişen bir bölgedir. Evinizde, iş yerinizde veya diğer ticari alanlarda su sızıntıları, tıkanıklıklar, musluk tamiri gibi sorunlarla karşılaştığınızda profesyonel bir su tesisatçısına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Dairelerde temiz su boruları, zorunlu hâller dışında genellikle sıva altı döşenir. Bu sistem sayesinde terlemeyi önlemiş oluruz. Katlara çıkan kolon boruları ise sıva üstü döşenir.

Tesisata başlamadan önce yapılacak iş planlanır. Boruların geçeceği yerler tebeşirle işaretlenir. Kırmaya başlamadan önce zarar verilebilecek tesisat olup olmadığı kontrol edilir.

Temiz su tesisatının su akıtma yerlerinin iyi düzenlenmesi durumunda soğuk su ve sıcak su tesisatının iyi planlanması hem işçiliği hem de malzeme tasarrufunu sağlar.

Temiz su tesisatı boruları mutlaka duvardan döşenmelidir. Zeminde döşenecek boruların arızası durumunda değiştirilmesi ya da arızanın giderilmesi oldukça zordur.

Sıcak su tesisatı için soğuk su tesisatı döşendikten sonra sıcak suyun gidecek olduğu yerler işaretlenir. Tesisata ısıtıcı çıkışından başlayarak (Isıtıcı çıkışına vana konulacaktır.)

 

Sıhhi tesisat sızıntıları ve onarımı çok basit gibi görünse de, nerelerde karşınıza çıkacağını kestirmek güç. Musluk tesisatında kaçak olabilir, lavabo tıkalı olabilir, jakuzinizin boru hatlarında kaçak veya tuvalet rezervuarı arızanız olabilir.

Herhangi bir daire veya kır evi bile çok sayıda sıhhi tesisat ekipmanı ile donatılmıştır. Örneğin su filtreleri, arıtma sistemleri bile evinizde sızıntılara yol açabilir. Bu nedenle sıhhi tesisat sızıntıları en sık nerede oluşur diye düşünüyorsanız aslında evinizdeki en çok kullanılan boru hatlarına bakmalısınız. Çünkü bu tesisat boruları zamanla yıpranır ve su geçirmezlik özelliğini kaybeder. Başlıca tesisat sızıntıları şuralarda meydana gelebilir;

Borular,Musluklar,Vanalar,Su filtreleri,Arıtma sistemleri,Sifonlar,Lavabo ve tuvaletlerdir.

Musluklarda Sıhhi Tesisat Sızıntıları;
Musluklar, bağlantı parçalarının ana unsurlarından biridir ve besleme borusunun lümenini açma ve kapatma işlevini yerine getirir. Musluk kapatıldığında dışarıya çıkamayan su nedeniyle iç basınç artar ve bu da borularda bir basınca sebep olur. Bu nedenle musluklarda sıhhi tesisat sızıntıları sıklıkla görülmektedir.

Yapısal olarak musluk, çelik veya pirinçten yapılmış bir gövdeden oluşur. Vananın gövdesi ayrı parçalardan oluşmaz bir bütündür. Eğer gevşeme kaynaklı bir tesisat sızıntısı varsa o kısmı kendiniz sıkabilirsiniz. Ancak valf dediğimiz suyun açıp kapanmasını sağlayan koldan sızıntı var ise musluğu değiştirmeniz gerekecektir.

Borularda Sıhhi Tesisat Sızıntıları;
Borular, sıhhi tesisatın ana unsurlarıdır. Yani sıhhi altyapı sistemleri içinde vazgeçilmez malzemelerden biridir. Çünkü bütün atıklar, giderler bu borular üzerinden taşınır. Sıhhi tesisat boruları amaçlarına göre alt bölümlere ayrılır:

Gaz boruları,Isıtma boruları,Basınçlı borular,Kanalizasyon boruları, Su boruları.
Ayrıca kabloları ve elektrik tellerini taşımak için tasarlanmış olan borular da bulunmaktadır. Sıhhi tesisat işinin kalitesinin doğrudan borunun malzeme kalitesi ve teknolojisine bağlı olduğu unutulmamalıdır. osmancık tesisatçı

En yaygın olanları çelik borulardır. Kural olarak, korozyon önleyici kaplama görevi gören bir çinko tabakası ile kaplanırlar. Bu tür borularla çalışırken, özel bir astar veya başka bir korozyon önleyici koruma uygulamanıza gerek yoktur.

Plastik borular montaj için daha kabul edilebilir ve uygundur. Montaj kolaylığı ve basitliğine ek olarak, plastik borular korozyona karşı çok dayanıklıdır ve bu da malzeme ömürlerini uzatır. Ayrıca plastik borular, boru yapısını kaçak akımlardan koruyan etkili bir elektriktir.

Vanalarda Meydana Gelen Sıhhi Tesisat Sızıntıları;
Vanalar sıhhi tesisatın ana unsurlarından biridir ve sürekli olarak çalışır durumda tutulmalıdır. Bir tıkanma, arıza durumunda derhal müdahale edilmelidir. Apartman tesisatında sıklıkla vanalar kullanılır. Sıcak ve soğuk su borularına ayrı vanalar takılması gerekmektedir. Genellikle büyük bir hacim kaplamayan ve kullanımı daha kolay olan vanalarda meydana gelen sıhhi tesisat sızıntıları, alanında uzman olan kişiler tarafından onarılmaktadır.

Tasarım ve çalışma prensibi olarak, vanalar birçok yönden musluklara benzer. Gövdelerinin iç bölmesinde ayrıca suyun geçtiği bir kanal, bu kanalı kapatan bir conta ve gövdenin başında bulunan ileri geri hareket eden bir mil bulunur. Eğer vananın iki ucu arasındaki borunun çapı farklı olacak ise, bir adaptör kullanmanızı tavsiye ederiz. Eğer sıhhi tesisat içinde bulunan vana ucuna lastik hortum bağlanacak ise, hortumu valf kafasına güvenli bir şekilde bağlamak için, metal bir kelepçe kullanılmalıdır.

Vanayı takarken hidrolik bağlantının düzgün çalışabilmesi için, aşağıdaki hususlara dikkat edilmelidir.

Vana gövdesi içerisinde suyun ters yönde akıp akmadığını kontrol etmek gerekir. Bu işlev, bazı valf tasarımlarında üretici tarafından bilinçli olarak da saplanabilmektedir. Bu nedenle istisna kabul edilebilir.
Su akışı eğer ters yönlü ise conta ile valf üzerindeki basınç önemli ölçüde artar ve buna bağlı olarak dişli bağlantı contalarındaki yükün arttığı unutulmamalıdır. Bu durumda vanadan çıkıştaki su basıncı düşer.
Sonuç olarak bütün alanlarda meydana gelen sıhhi tesisat sızıntıları için, usta ellerden yardım almalısınız.

Su tesisatı sorunları zamanında müdahale gerektirebilir. rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz. Şeffaf bir fiyatlandırma politikası izliyoruz ve müşterilerimize bütçelerine uygun çözümler sunuyoruz.

tesisat kurulumu, sıhhi tesisat montajı ve onarımı da bulunuyor. Eğitimli ve deneyimli ekibimiz, işlerini titizlikle yerine getirerek size uzun ömürlü çözümler sunar. Beylikdüzü su tesisatıyla ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, güvenilir ve profesyonel bir seçenek olarak bizi tercih edebilirsiniz

ARÇELİK KOMBİ ARIZA SERVİSİ OSMANCIK

KOMBİ TAMİRİ ✅ KOMBİ BAKIMI ✅ PETEK TEMİZLİĞİ ✅

ALO SELİM USTA OSMANCIK TEL SERVİS TEL 0506 479 97 81

Arçelik, Beko, Samsung, Vestel, Siemens, Bosch, Profilo, Altus, Regal her marka model kombilerin tamiri bakımı ve Ana Kart değişimi Tamiri profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Arçelik kombi arızaları parça değişimi güney teknik kombi, osmancık arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, ve kombilerin arıza tamiratı yapılır.

özelliklede bk20 yoğuşmalı ve yoğuşmasız arçelik kombi arızaları tamir edilir.dgk serisi kombi arıza servisidir.

Kombi Servisi Osmancık

Çorum Osmancık Kombi Arçelik Servisi

Arçelik Kombi bakımı, kombilerin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışması için gerekli olan önemli bir işlemdir. Kombi bakımında, kombideki tüm sistemler kontrol edilir ve temizlenir. Bu işlem, kombilerin ömrünü uzatır, enerji tasarrufu sağlar ve arıza riskini azaltır.yıllık kombi bakım arçelik kombi arıza onarım hizmetlerimiz 0542 7973734 osmancık servisidir.

Kombi bakımı, her yıl en az bir kez yaptırılmalıdır. Kombi bakımında yapılan işlemler şunlardır:

 • Kombi içerisindeki gaz kaçağı kontrolü Tarafımızca güvenli dedektör cihazlar ile gazwalfi ve bağlantı elemanları kontrol edilir. güney teknik.
 • Kombi içerisindeki suyun basınç kontrolü, su seviyesi ve kazan su yenileme tesisat petek radyatör su kontrolu yapılır selim usta.
 • Kombi filtrelerinin temizlenmesi kombi gizli flitre pislik tutucular ve su temizliği, tortu pislik temizliği yapılır. 0542 7973734.
 • Kombi fanının temizlenmesi yoğuşmasız kombilerin fanı yanma odası atık gaz fan bölümü yağlanması ve temizliği yapılır.
 • Kombi sensörlerinin kontrolü kmbi içinde bulunan sensörlere termal macun sürülür ısı algılaycılar yenilenir. osmancık kombi servisi.
 • Kombi bacasının kontrolü kombi yoğuşma tası yoğuşma kabı yoğuşma gideri yoğuşma bacaları temizliği kontrol uygunluk tamiri,
 • Kombi ateşleme sisteminin kontrolü arçelik kombilerin ateşleme arızaları f05 hatası gibi parça değişimi arıza giderme hizmetlerimiz.

Kombi bakımı, uzman bir servis tarafından yapılmalıdır. Servis, kombiyi inceleyerek arızaların ve eksikliklerin olup olmadığını tespit eder ve gerekli onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirir. güney teknik osmancık bölgesinde  en yakın hızlı servistir. çorum osmancık bölgesinde hizmet verir.

Güney Teknik Servis osmancık arçelik kombi bölge tamirci arıza teknik servisidir. anakart tamiri, tamir takım arızaları, anakart fan ve motor tamirleri arızaları yapılır.

beko markalı çeşitli modellerinde arızaları tamir edilir 0542 7973734 hemen servis numaramızı arayın osmancık ilçesinde yardımcı olalım.

CTR TURKAK MYK UYGUNLUK SERTİFİKALI YETKİ BELGELİ KOMBİ ÖZEL TAMİRCİSİ SERVİSİDİR.

ÇORUM OSMANCIK KOMBİ ANAKART DEĞİŞİMİ

Arçelik, Beko, Eca, Kombi anakart tamiri ve bakımı, kombilerin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışması için gerekli olan önemli bir işlemdir. Kombi anakartları, kombilerin beyni olarak kabul edilir ve tüm sistemlerin çalışmasını kontrol eder. Bu nedenle, anakartta bir arıza olması durumunda kombi düzgün çalışmayabilir veya tamamen çalışmayı durdurabilir.

Kombi Elektronik teknik arıza yardım hattı arçelik servisi 0542 797 3734 veya 05064799781 hattı arayın profesyonal hizmet alın.

Kombi anakart tamiri ve bakımı, aşağıdaki durumlarda gerekli olabilir:

 • Kombide arıza kodları çıkıyorsa  Arçelik Ekranda kombinizde parça arızası meydana gelmiştir.
 • Kombi çalışmıyorsa arçelik kombinizde hata kodu varsa kombi güvenik nedeniyle arıza durumuna geçmiştir.
 • Kombi ısıtma veya sıcak su vermiyorsa
 • Kombi gürültülü çalışıyorsa
 • Kombi aşırı ısınıyorsa veya soğuyorsa

Kombi anakart tamiri ve bakımı, uzman bir servis tarafından yapılmalıdır. Servis, kombiyi inceleyerek arızanın nedenini tespit eder ve uygun onarım işlemini gerçekleştirir.

Arçelik Dgk 20 Lcd e05 arızası e82 Arçelik DGK 20 Ekt M osmancık servisidir.

1 ARÇELİK KOMBİ ARIZA KODLARI

1.1 Arçelik DGK 20 EK LCD Arıza Kodları Arçelik DGK 30 EK LCD Arıza Kodları

1.2 Arcelik DGK 20 HR LCD Arıza Kodları Arcelik DGK 20 BI LCD Arıza Kodları

1.3 Arcelik DGK 20 KKT LCD Arıza Kodları Arçelik DGK 26 HP LCD Arıza Kodları Arçelik DGK 20 KK LCD Arıza Kodları

1.4 Arcelik DGK YP 25 Arıza Kodları Arcelik DGK YP 31 Arıza Kodları

1.5 Arcelik DGK YP 25 PRMX Arcelik DGK YP 33 PRMX

1.6 Arçelik Atria Arıza Kodları ( Atria Hata Kodları )

1.7 Arçelik Massimus Arıza Kodları ( Massimus Hata Kodları )

Arçelik DGK 20 EK LCD Arıza Kodları

Arçelik DGK A01 Arıza KoduACF Elektrik Arızası
Arçelik DGK A02 Arıza KoduLimit Termostat Alarmı
Arçelik DGK A03 Arıza KoduHava Basınç Anahtarı Alarmı
Arçelik DGK A04 Arıza KoduSu Basınç Anahtarı Alarmı
Arçelik DGK A06 Arıza KoduKullanım Suyu Sensör Arızası
Arçelik DGK A07 Arıza KoduIsıtma Sensörü Arızası
Arçelik DGK A011 Arıza KoduParazitli Yanma
Arçelik DGK ADJ Arıza KoduElektrik Kalibrasyonu Min Max Isınma
Arçelik DGK 88 C Işıklı İkaz Arıza KoduGeçici Ateşleme Baekleme
Arçelik DGK P Arıza KoduÖn Isıtma Fonksiyonu Aktif
Arçelik DGK P Işıklı İkaz Arıza KoduÖn Isıtma İhtiyacı


Arcelik DGK 20 HR LCD Arıza Kodları
Arcelik DGK 20 BI LCD Arıza Kodlar

ARIZA KODUARIZASEBEP – ÇÖZÜM
Arçelik DGK E01 Arıza KoduBaşarısız ateşleme / gazbesleme hatasıKombinize giden gazın kesilmesi durumunda cihaz kendini emniyete alır ve ekranda E01 kodu okunur. “R” tuşuna 2 saniye basılı tutunuz. Arıza devam ederse servisi arayınız.
Arçelik DGK E02 Arıza KoduAşırı ısınma emniyettermostatı hatasıSu sıcaklığının aşırı artması ve cihaz bünyesinde yer alan NTC sensörlerinin de devreye girmemesi durumunda cihaz kendini emniyete alır. Kumanda panelindeki RESET yazısı ve anahtar sembolü yanar, ekranda E02 kodu okunur. Bu durumda servisi arayınız.
Arçelik DGK E03 Arıza KoduHava basınç anahtarıarızasıKombinize yerleştirilmiş olan hava basınç anahtarı(presostat) sayesinde atıkgaz çıkış veya taze hava

girişinde herhangi bir problem (geri tepme, tıkanma

vs…) olması durumunda cihazınız kendini emniyete

alır ve ekranda E03 kodu okunur. Bu durumda lütfen

servisi arayınız.

Arçelik DGK E04 Arıza KoduAlev kaybı nedeniyleemniyet hatasıBu durumda servisi arayınız.
Arçelik DGK E05 Arıza KoduTesisat suyu sensörarızasıTesisat suyu sensöründe problem olduğunda ekranda E05 kodu okunur. Bu durumda servisi arayınız.
Arçelik DGK E06 Arıza KoduKullanım suyu sensörarızasıKullanım suyu sensöründe problem olduğunda ekranda E06 kodu okunur. Bu durumda servisi arayınız.
Arçelik DGK E10 Arıza KoduDüşük basınç arızasıSistem basıncının doğru olup olmadığını kontrol ediniz (0,75 – 1,0 bar). “R” tuşuna 2 saniye basılı tutunuz. Arıza devam ederse servisi arayınız.
Arçelik DGK E25 Arıza KoduMuhtemel pompa blokajarızasıBu durumda servisi arayınız.
Arçelik DGK E26 Arıza KoduMuhtemel pompa blokajarızasıBu durumda servisi arayınız.
Arçelik DGK E35 Arıza KoduAlev oluşum arızası“R” tuşuna 2 saniye basılı tutunuz. Arıza devam ederseservisi arayınız.
Arçelik DGK E96 Arıza KoduDüşük voltaj hatasıVoltajın aşırı düşmesi durumunda cihazınız kendini emniyete alır ve ekranda E96 kodu okunur. Voltaj normal değerine geldiğinde cihaz otomatik olarak resetlenir. Arıza devam ederse servisi arayınız.


Arcelik DGK 20 KKT LCD Arıza Kodları
Arçelik DGK 26 HP LCD Arıza Kodları
Arçelik DGK 20 KK LCD Arıza Kodları

ARIZA KODUARIZA
Arçelik DGK E01 Arıza KoduBaşarısız ateşleme
Arçelik DGK E02 Arıza KoduHatalı alev oluşumu
Arçelik DGK E03 Arıza KoduAşırı ısınma hatası
Arçelik DGK E04 Arıza KoduPresostat arızası
Arçelik DGK E05 Arıza KoduPresostat arızası
Arçelik DGK E06 Arıza KoduPresostat arızası
Arçelik DGK E08 Arıza Koduİonizasyon / elektronik kart arızası
Arçelik DGK E09 Arıza KoduGaz valfi geri besleme arızası
Arçelik DGK E12 Arıza KoduElektronik kart arızası
Arçelik DGK E21 Arıza KoduElektronik kart arızası
Arçelik DGK E82 Arıza Koduİonizasyon arızası
Arçelik DGK F02 Arıza KoduHatalı alev oluşumu
Arçelik DGK F13 Arıza KoduReset kilitlenmesi
Arçelik DGK F22 Arıza KoduDüşük voltaj arızası
Arçelik DGK F23 Arıza KoduPresostat arızası
Arçelik DGK F25 Arıza KoduElektronik kart arızası
Arçelik DGK F31 Arıza KoduMerkezi ısıtma NTC sensör arızası
Arçelik DGK F32 Arıza KoduDış hava sensörü arızası
Arçelik DGK F33 Arıza KoduKullanım suyu NTC sensör arızası
Arçelik DGK F37 Arıza KoduDüşük su basınç arızası
Arçelik DGK F59 Arıza KoduGaz Valfi Arızası


Arcelik DGK YP 25 Arıza Kodları
Arcelik DGK YP 31 Arıza Kodları

ARIZA KODUARIZA
Arçelik DGK E01 Arıza KoduBaşarısız ateşleme
Arçelik DGK E02 Arıza KoduHatalı alev oluşumu
Arçelik DGK E03 Arıza KoduAşırı ısınma hatası
Arçelik DGK E04 Arıza KoduPresostat arızası
Arçelik DGK E05 Arıza KoduPresostat arızası
Arçelik DGK E06 Arıza KoduPresostat arızası
Arçelik DGK E08 Arıza Koduİonizasyon / elektronik kart arızası
Arçelik DGK E09 Arıza KoduGaz valfi geri besleme arızası
Arçelik DGK E12 Arıza KoduElektronik kart arızası
Arçelik DGK E21 Arıza KoduElektronik kart arızası
Arçelik DGK E82 Arıza Koduİonizasyon arızası
Arçelik DGK F02 Arıza KoduHatalı alev oluşumu
Arçelik DGK F13 Arıza KoduReset kilitlenmesi
Arçelik DGK F22 Arıza KoduDüşük voltaj arızası
Arçelik DGK F23 Arıza KoduPresostat arızası
Arçelik DGK F25 Arıza KoduElektronik kart arızası
Arçelik DGK F31 Arıza KoduMerkezi ısıtma NTC sensör arızası
Arçelik DGK F32 Arıza KoduDış hava sensörü arızası
Arçelik DGK F33 Arıza KoduKullanım suyu NTC sensör arızası
Arçelik DGK F37 Arıza KoduDüşük su basınç arızası
Arçelik DGK F59 Arıza KoduGaz Valfi Arızası


Arcelik DGK YP 25 PRMX
Arcelik DGK YP 33 PRMX

ARIZA KODUARIZA
Arçelik DGK Prmx E01 Arıza KoduBaşarısız Ateşleme
Arçelik DGK Prmx E02 Arıza KoduHatalı alev oluşumu
Arçelik DGK Prmx E03 Arıza KoduAşırı ısınma hatası
Arçelik DGK Prmx E05 Arıza KoduFan geri besleme hatası
Arçelik DGK Prmx E09 Arıza KoduGaz valfi geri besleme arızası
Arçelik DGK Prmx E12 Arıza KoduEEPROM (yazılım) arızası
Arçelik DGK Prmx E15 Arıza KoduSensor sıcaklık değişim hatası
Arçelik DGK Prmx E16 Arıza KoduDönüş sıcaklık sensör kilitlenme hatası
Arçelik DGK Prmx E17 Arıza KoduÇıkış sıcaklık sensör kilitlenme hatası
Arçelik DGK Prmx E18 Arıza KoduNTC sensor çatlak test hatası
Arçelik DGK Prmx E21 Arıza KoduElektronik kart arızası
Arçelik DGK Prmx E33 Arıza KoduDönüş sıcaklık sensörü arızası
Arçelik DGK Prmx E35 Arıza KoduÇıkış sıcaklık sensörü arızası
Arçelik DGK Prmx F13 Arıza KoduReset kilitlenmesi (cihaz elektrik beslemesini açıp kapatın.)
Arçelik DGK Prmx F34 Arıza KoduDüşük besleme gerilimi
Arçelik DGK Prmx F37 Arıza KoduDüşük su basıncı
Arçelik DGK Prmx F39 Arıza KoduDış hava sensör arızası
Arçelik DGK Prmx F40 Arıza KoduYüksek su basıncı
Arçelik DGK Prmx F41 Arıza KoduOtomatik doldurma devrede
Arçelik DGK Prmx F42 Arıza KoduOtomatik doldurma tamamlanamadı
Arçelik DGK Prmx F43 Arıza KoduOtomatik doldurma sonrası düşük su basıncı
Arçelik DGK Prmx F47 Arıza KoduSu basınç anahtarı bağlı değil
Arçelik DGK Prmx F50 Arıza KoduSıcak su boyler sensör arızası
Arçelik DGK Prmx F51 Arıza KoduPT1000 sensör arızası
Arçelik DGK Prmx F52 Arıza KoduKullanım suyu sensör arızası
Arçelik DGK Prmx F53 Arıza KoduAna eşanjör ısı sigortası arızası
Arçelik DGK Prmx F81 Arıza KoduSensör test arızası


Arçelik Atria Arıza Kodları ( Atria Hata Kodları )

ARIZA KODUARIZA TANIMIÇÖZÜM
Arçelik Atria E01 Arıza KoduAlev Yok veya Sahte AlevBu hata kodu yakıcı üzerinde alev (İyonizasyon akımı) görülmediği zaman görünür. Bu durumda ekran üzerinde E01 hata yazısı belirir.
Arçelik Atria E02 Arıza KoduLimit Termostat HatasıE02 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Atria E03 Arıza KoduBaca Sigortası HatasıE03 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Atria E04 Arıza KoduDüşük Su Basıncı HatasıBu hata kalorifer sisteminde oluşan düşük basınca bağlı olarakmeydana gelir.
Arçelik Atria E05 Arıza KoduKalorifer Gidiş Suyu Sensörü ArızasıE05 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Atria E06 Arıza KoduKullanım Suyu Sensörü ArızasıE06 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Atria E16 Arıza KoduFan ArızasıE16 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Atria E22 Arıza KoduElektronik Kart Mikro İşlemci ArızasıE22 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Atria E31 Arıza KoduUzaktan Kumanda ArızasıE31 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. Uzaktan kumandanınpilini ve kablosunu kontrol edin. Sorun devam ederse servisi

arayın.

Arçelik Atria E98 Arıza KoduAna Besleme ArızasıE98 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Atria E99 Arıza KoduGüvenlik ArızasıE99 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Atria Arıza KoduAna Güç Kaynağı Hatası– – – ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.


Arçelik Massimus Arıza Kodları ( Massimus Hata Kodları )

ARIZA KODUARIZA TANIMIÇÖZÜM
Arçelik Massimus E01 Arıza KoduAlev Yok veya Sahte AlevBu hata kodu yakıcı üzerinde alev (İyonizasyon akımı) görülmediği zaman görünür. Bu durumda ekran üzerinde E01 hata yazısı belirir.
Arçelik Massimus E02 Arıza KoduLimit Termostat HatasıE02 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus E03 Arıza KoduBaca Sigortası  HatasıE03 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus E04 Arıza KoduDüşük Su Basıncı HatasıBu hata kalorifer sisteminde oluşan düşük basınca bağlı olarakmeydana gelir.
Arçelik Massimus E05 Arıza KoduKalorifer Gidiş Suyu Sensörü ArızasıE05 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus E06 Arıza KoduKullanım Suyu Sensörü ArızasıE06 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus E16 Arıza KoduFan ArızasıE16 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus E22 Arıza KoduElektronik Kart Mikro İşlemci ArızasıE22 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus E31 Arıza KoduUzaktan Kumanda ArızasıE31 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. Uzaktan kumandanınpilini ve kablosunu kontrol edin. Sorun devam ederse servisi

arayın.

Arçelik Massimus E32 Arıza KoduAna Kart İletişim ArızasıE32 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus E35 Arıza KoduAlev Algılama HatasıE35 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus E41 Arıza KoduEşanjör Sensörü ArızasıE41 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus E44 Arıza KoduEşanjör Sensörü ArızasıE44 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus E46 Arıza KoduBasınç Sensörü ArızasıKombiyi resetleyin. Sorun devam ederse servisi arayın.
Arçelik Massimus E47 Arıza KoduYüksek Tesisat Suyu Basıncı ArızasıBasınç Değerini 1.2 bar a kadar düşürün. Sorun devam ederse servisi arayın.
Arçelik Massimus E62 Arıza KoduEkran Kartı İletişim ArızasıE62 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus E98 Arıza KoduAna Besleme ArızasıE98 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus E99 Arıza KoduGüvenlik ArızasıE99 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.
Arçelik Massimus Arıza KoduAna Güç Kaynağı Hatası– – – ekranda sürekli olarak yanmaktadır. servisi arayın.

Yazan:seloo19 / Güncel Paylaşımlar / 0 Yorum

NİTROMİX KOMBİ TAMİR BAKIM ONARIM ARIZA SERVİSİ

Çorum Osmancık Demirdöküm Serisi nitromix arıza sorunları arıza tamir servisidir.

kombi uzmanı Tabikide güney teknik 0542 797 3734 servis hattını arayınız

Kombinin Yetkili Servis tarafından devreye alınabilmesi için; kombi ile birlikte verilen “Kombi İlk Çalıştırma
Kontrol Formu” nda bulunan maddelerde eksiklik olmamalıdır. Eğer maddelerde eksiklikler var ise,

tesisatçı firma tarafından bu eksikler tamamlanıp, servis tarafından cihazın devreye alınması sağlanmalıdır.

 
 
 nitromix kombi servisi Premix Eşanjör değişimi parça montajı ctr turkak yetki sertifikalı servistir.

kombinizde oluşan tüm arızaları hataları tamir eder.

Cihazınızda Bulunan demirdöküm Nitromix Elektronik Fanın  Fan Ayarı Montajı Tamiratı Tarafımızdan Yapılır.

nitromix kombilerin iç aksamı plastik ürünler olduğundan tüm yedek parçaları elimizde sıfır olarak bulunur Susturucu plastik elemanlar bulunur.

demirdöküm nitromix kombi Ateşleme arızası ateşleme sorunları  f28 arızası olabilir bu durumda 05427973734 servis hattımızı arayın.

Kombi gaz valfi arızalı olabilir, Elektrodu/İyonizasyon parçaları kontrol edilir. kombinizin yıllık bakımlarını ihmal etmeyiniz.

yıllık bakım kontrol ve temizliği cihazınızın ömrünü uzatır bakımlar için lütfen 05064799781 hattımızı arayın yardımcı olalım.

kombi içerisinde Ateşleme Trafosu  mevcuttur makina ateşleme  yapmiyor ise cihaz arızası tamir edilir. güney teknik

demirdöküm nitromix osmancık servisi olarak kombi içinde bulunan sirkilasyon Pompası tamir edilir elektronik kart tamir edilir.

kompa sıkışması ve pompa arızaları kombide çeşitli arızalara yol açar uygun orjinal yedek parçası güney teknik osmancık servisindedir.

Nitromix Kombinin Yıllık Bakımları ve iç temizliğinde kontrollerinde Yoğuşma Kabı kazan yıkama flitre temizliği 0542 7973734.

Nitromix oring conta değişimi pislik tutucu flitre değişimi. parça montajı su sızıntısı çeşitli arızaları tamir ediyoruz.

kombi içinde bulunan nitromix Su Basınç Sensörü su arızalarında meydana gelir bu parçaların tamamı tamir edilir değiştim yapılır.
ž
kombi kalorifer sıcak su ve Tesisat Gidiş Borusu su kaçağı su damlatması gibi arızalarda kombi servisi osmancık, selim usta

kombi yoğuşma arızası nitromix Yoğuşma Hortumu yoğuma gideri arızaları yoğuşma su kaçağı gibi temizlik kabı hizmeti sunarız.

sıcak su kulanımında encok kireçlenen parça  Plaka Tip Eşanjör dür bu parça yıllık kombi bakımında sökülerek temizlenmiş olup kontrolleri yapılır.

su arızası sıcak su arızaları çeşitli kombi arızaları su bar yükselmesi gibi sorunlarda plaka eşanjör değişimi yapılır güney teknik osmancık.

demirdöküm osmancık nitromix servisi genleşme tank değişim montaj bar yükselmesi düşmesi gibi sorunların önüne geçeriz hava kontrolu yapılır.

profesyonel deneyimli uzman teknik servistir ctr turkak ve myk sertifikalı usta teknik servistir demirdöküm aden,demirdöküm kalisto, demirdöküm nitron, demirdöküm nitromix,

demirdöküm plas,demirdöküm nitron condense,demirdöküm condens, gibi demirdöküm serisi ademix,vintomix,atromix ve tam yoğuşmalı ve yoğuşmasız kombilerin tamamı tamir edilir.

çeşitli marka model kombi arızaları musluk değişimi,parça değişimi elektronik kart tamiratı, kart arızaları kart değişimi, parça arızaları osmancık kombi arızaları yapılır.

Kombi Beyaz Eşya Tamir Servisi

https://maps.app.goo.gl/PFYzhi4WLp28Uzqn7

buradaki linkten iş yerimizi görüntüleyebilirsiniz iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz. iş yerimizde daha önceden tamir edilmiş video ve görsellere bakabilirsiniz.

müşteri menmuniyeti bizim için önemlidir kaliteli hizmetler. uzman personel  lütfen bizi aramadan önce basit arızaları gidebilirsiniz.

cihaz resetleme su basıncı 1.5 bar olmalıdır bunun dışında arıza devam ediyor ise cihazın gaz vanasını ve elektrik şartelini indirerek ciahzı güvenli hale getirin

cihazın altında bulunan pprc vanalarını su vanalarını kapatınız. gaz  vanası kapalı, sular kapalı, elektrikler kapalı olmalıdır.

demirdöküm osmancık servisi olarak bizi arayın sizlere yardımcı olalım cihaz arızaları tamir edilir.

demirdöküm arıza destek telefon numaralarımız 05064799781 hattımızı arayın Yardımcı Olalım.

Çorum Osmancık İlçesinde Veya Çevresinde,

Beko Bk Veya Markalı Model Yoğuşmalı Veya Yoğuşmasız kombilerinizin tamiri yapılır.

güvenilir hizmet kaliteli işçilik ile hizmetinizde 0542 7973734 numaralı yardım hattını arayın.

kombide oluşan tüm arızaları tamir ediyoruz orjinal yedek parçaları.

kombi bakımı parça değişimi, ateşleme arızaları gibi özellikle e01 arızası tamir edilir.

Beko Kombi E01 Arıza kodları: Başarısız ateşleme / gaz besleme hatası: Kombinize gelen gazın kesilmesi durumunda cihaz kendini emniyete alır ve ekranda E01 kodu okunur. “R” tuşuna 2 saniye basılı tutunuz. 3 defa resetlediğiniz halde sorun devam ederse, teknik bilgi alınız.

beko osmancık kombi servisi olarak sizlere her zaman kaliteli hizmet vermek için buradayız.osmancık çevresi ilçesinde beko kombi tamircisi burada.

firmamız osmancık çevresine ECA, Buderus, Demirdöküm, Baymak, Ferroli, Ariston, Alarko, airfel, Vaillant,daikin,baxi,arçelik ve Viessmann gibi tanınmış kombilerede servis hizmeti vermektedir.

myk ctr ve turkak onaylı sertifikalı teknik eleman servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır.

günün her günü sizleriçin burada sonuç odaklı arıza uzmanı tamirci servisidir. uygun fiyat kalitesi güvenli servis hizmetlerimiz tüm müşterimiz bizden menmundur.

Hızlı Yedek Parça Tedarikçisi

Biz beko kombilerin tamamının orjinal yedek parçalarını bulunuduruyoruz.

  acil bir arıza durumunda parça değişimi arıza giderme arızalı parça değişimi gibi mükemmel bir servis.

 

hizmeti sunuyoruz. osmancıkta beko kombi ustası ve kombi tamircisi güney teknik servistir.

her çeşit markalı model kombilerin anakart tamiratı, musluk değişimi, eşanjör yıkama,

flitre temizliği,kombi kontrol periyodik bakımları tarafımızca yapılmaktadır.

beko kombilerin e05 gibi çeşitli tüm arızaları fan değişimi

prosestat ateşleme trafosu  plakalı eşanjör parçaları.

tabikide hemen hızlı güvenilir servistedir.

Beko Buzdolabı, Beko çamaşır makinası gibi beyaz eşya tamircisi güney teknikte. kombi servisi osmancık

Kombi Beyaz Eşya Tamir Servisi

Buzdolabı/buzluk tamiri,Çamaşır makinesi onarımı,Çamaşır yıkama/kurutma makinesi tamiri,Kurutucu tamiri,Kombi Servisi

,Demirdöküm Kombi,Airfel Kombi,Eca Kombi,Arçelik Kombi,Şofben Tamiri,Tesisatçı,Petek Temizliği,Su tesisat tamircisi,Osmancık bölgesine hizmet veriyor ve yakındaki bölgeler

,çorum Osmancık,çorum Dodurga,çorum Laçin,çorum Kargı

ALO SELİM USTA OSMANCIK TEL SERVİS TEL 0506 479 97 81. Tesisatçı Ustası Osmancık,Lavabo Kombi Tesisatı Su damlatma su kaçağı kombi su sızıntısı tamiratı

Yazan:seloo19 / Güncel Paylaşımlar / 0 Yorum

Kombi Beyaz Eşya Tamir Servisi

Çorum Osmancık Beyaz Eşya Servisidir. Buzdolabı motor tamiri buzluk tamiri gaz ayarlı sensör değişimi alt kısım soğutma arızası.nofrost buzdolabıları tamircisi güney teknik.

her marka arçelik beko airfel. buzdolabı bosch buzdolabcısı osmancık. çamaşır makinası kazan değişimi çamaşır makinası kart tamiri, çamaşır makinası kzan değişimi.

çamaşır makinası rulman değişimi çamaşır makinası arızaları tamir edilir. burası doğru adres osmancıkta 1 çuval makina tamir ettik  çamaşır makinesi rezistans değişimi

marka model fark etmiyor tüm çamaşır arızalı makinalar tamir edilir. makina resetleme sıfırlama ve fabrika ayarılarına çevirilme işleri yapılır. ayrıca makina su sorunu sıkma arızaları

 

su sızıntısı boru değişim hizmeti osmancıkta burada. buzdolabı fan değişim gaz basım kapak değiştirme teknik elektronik arızası tamir edilir

Beyaz eşya servisi olarak alanında uzman teknik servis ekiplerimiz haftanın 7 günü servis hizmeti sunar. Firmamız herhangi markaya bağlı olmadan tamamen özel servis desteği vermektedir hizmet verilen markalar servisler arçelik servisi,beko servisi,  servisi,vestel servisi,buzdolabı servisi,kombi servisi,ariston servisi vb hizmetleri sunmaktadır. Beyaz eşya tamircisi özel bir kuruluştur.

• Uygun Fiyat  • Uzman Kadro  • Hızlı Servis • Güvenli Servis

Hizmetlerimiz Buzdolabı Tamiri Çamaşır Makinesi Tamiri Kombi Arızaları Tamiri Petek Temizliği Tesisat Yıkama ,Şofben Servisi,Sıhhı Tesisatçı – Su Çeşme Lavabo Tuvalet Banyo Fiskiye Tamircisi Osmancıkta

1. Arçelik

2. Vestel

3. Beko

4. Bosch

5. Siemens

6. Samsung

7. Silverline

8. Profilo

9. Altus

10. Hoover

11. Electrolux

12. Bloomberg

13. Ariston

14. Regal

15. Miele

16. Baymak

17. Daikin

18. Demirdöküm

19. Mitsubishi

20. LG

 

Yazan:seloo19 / Güncel Paylaşımlar / 1 Yorum

 

KOMBİ ARIZA TAMİRAT BAKIM ONARIM ÇEŞİTLİ ARIZALAR SERVİSİ OSMANCIKTA

Çorum Osmancık En Yakın Bölge Tesisatçısıdır. Bozuk  Veya Arızalı Çeşme Musluk Batarya Fiskiye Duşluk Vana Ve Çeşitli Su Sızıntısı Tamiratı Yapılır. Hemen Arayın 0542 7973734 Profesyonel Tesisatçı Hizmeti Alın.

GÜNEY TEKNİK KOMBİ VE PETEK TEMİZLİĞİ OSMANCIK

RADYATÖR,HAVLUPAN.TESİSAT TEMİZLİĞİ PETEK TEMİZLİĞİ, FLİTRE TEMİZLİĞİ KOMBİ BAKIMLARI HİZMETİ. GÜNEY TEKNİKTE.

Osmancıkta tesisat tamirci,Çorum Osmancık tesısat, Çorum Dodurga su arıza tespiti,Osmancık 7/24 tesisatçı, Laçin küvet tesisatçısı,Osmancık banyo tadilat,çorum Osmancık taharet musluğu değişimi,Bölge Osmancık sifon tamiri,En Yakın su kaçak bulma, Osmancık su tesisatı kaçağı bulma, Osmancık acil su tesisatçı 05064799781, Osmancık sıhhı tesisat Uzman Su tesisatı tamir Servisimiz tarafınca tamamlanan işlemlerde arızalar kesin olarak giderilir ve artan süre size kalır.

LAVABO MUTFAK TAMİRİ LAVABO SU SIZINTISI LAVABO ARIZALARI SU KAÇAĞI TAMİRATI LAVABO ARIZALARI GÜNEY TEKNİKTE.

Borunun tamamı çürüdüğü takdirde normal olarak ki yeni borular döşenmektedir. Büyük şehirlerde meydana gelen problemler bir türlü bitmek bilmiyor. Güney Teknik Osmancık Giderek duvarların sıvası, boyası kabarmaya başlamışsa uzman tesisatçıya başvurun. Su tesisatçısı çağırırken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan hususlardan daha önemlisi yeni teknoloji cihazları kullanıyor mu yoksa eski usul deneme yanılma yöntemi ile mi Çorum Osmancık Su Tesisatçısı veya sıhhi tesisatta bulunan arıza tespitini yapıyor.

OSMANCIK SU TESİSATÇISI GİDER AÇMA TIKALI KANAL AÇMA KAMERALI GÖRÜNTÜLEME ROBOT İLE TIKALI MUTFAK GİDERİ AÇMA.

Tesisat sisteminin herhangi bir yerinde çatlak, delik benzer biçimde etkenlerin oluşması halinde, boruların içindeki su özgür kalmış olur. Su tesisat problemleri eskisi kadar korkutucu yahut baş edilmez sorunlar değildir. Anımsayacağınız üzere eski zamanlarda tesisat problemlerinizin giderilmesi alanında pek de teknolojiden yararlanılmamaktaydı. Başarılı bir tesisatçının yardımıyla tıkanıklık kırma dökme olmadan açılmış olur. Güney Teknik Osmancık

Çorum Osmancık SU TESİSAT – Sifon Değişimi Klozet Sifon Mekanizma, Şamandıra Değişim Klozet Su Kaçağı Arızalarıları Yapılır.

Osmancık Bölge Cihazla Su Kaçağı tespiti işlemleri için firmamızla iletişime geçiniz. Osmancıkta Su Tesisatçısı 05064799781 hizmetini doğru firmadan almış olduğunuz sürece sorunları yaşamazsınız. Bir oldukça referansa haiz merkez ve bütün ilçelerine tesisat hizmeti vermekteyiz. Temiz ve kirli su kaçağı çok can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu Osmancıklı su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Yapı veya zarar veren sızıntıları önlemek ve arızayı gidermek için profesyonellik gerektirir.

Tuvalet Wc Veya Ev İş Yerleri Gideri Açma, Makinalı Gider Tıkanlıklık Açma Tesisat Tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Osmancık Güney Teknik Hizmetinizde.

Güney Teknik Tesisat SU TESİSAT TAMİRİ

Tesisatta su kaçağı önemli sorunlar arasındadır. Boş yere harcadığınız paralar ve geçen vaktiniz, kalıcı bir çözüm alamamış olmanız, müşterilerine karşı bu işi layığıyla icra eden firmaları da zan altında bırakıp, bu mevzuda tecrübeli ve lüzumlu Ekipmanlara sahip firmaları da zan altında bırakmaktadır. Deneyimli ve tecrübeli ustalarımız evinizdeki Su Kaçağını yahut tesisat problemini özel cihazla kırmadan bulurlar.

Osmancık Kombi su tesisatçısı – Musluk Değişimi Batarya Montajı, Çeşme Montajı Kırık Çeşme Tamiri, Kırık Arızalı Musluk Tamirleri Yapılır. Selim Usta

Sizlere hizmet veren Güney Teknik su tesisatçısı ustası olarak eviniz ve yaşantı alanlarınızda gerekli görülen yardım düzeni katarak sizinde fikrinizi alıp. Şu işleride yaparız : su tesisat ustası, musluk tamircisi, su vanası tamiri, tesisat tamirci, musluk tamiri, su tesisat tamirci, klozet tamiratı, sifon tamirci, su tesisatı tamirci, musluk tamirci, su tesisat tamircisi, su kaçağı tespiti, su kaçak tamirci, su tesisatı tamircisi, tesisat tamir ustası işin ehli olarak baberiz. Osmancık Su Tesisatçısı – Beyaz Eşya Tamiricisi

Kombi Beyaz Eşya Tamir Servisi

Sizlere Ulucamii, Mehmet Akif Ersoy Cd. 12A, 19500 Osmancık/Çorum , Adresinde  tesisat ,Güney Teknik tesisatcı ,Güney Teknik sıhhı tesisat ,Güney Teknik sıhhı tesisatçı ,Güney Teknik su tesisat ,Güney Teknik su tesisatı,Osmancık Tesisatçısı, 0542 797 3734 Veya 05064799781 Arayın hemen Yardımcı Olalım

İş Yerimizde Hertürlü Çamaşır Makinası Tamiratı Yapılır. Profesyonal İşçilik Hizmeti Sunarız. Arıza Yapmış çamaşır Elbise Yıkama Makinalarının tamiri Yapılır.

Güney Teknik su tesisatçısı, kombi beyaz eşya tamir servisi su tesisatcisi, kombi beyaz eşya tamir servisi sıhhı su tesisatçısı,osmancık acil tesisatçı ,Osmancık/Çorum petek temizliği ,osmancık acil su tesisatçı, osmancık acil su tesisatçısı,osmancık su kaçakçı,05064799781  osmancık su kaçak tespiti,

Buzdolabı Sorunları Buzdolabı soğutma ve arızaları karlık buzluk soğutucu nofrost buzdolabı arızaları ntc değişimi soğuk hava ayarı yapılır.

osmancık buzdolabı tamirci servisidir. osmancık buzdolabı soğutma arızaları su damlatması kapak ışık değişim herşeyi yapılır.

osmancık su kaçak bulma, osmancık su tesisatı kaçağı bulma,osmancık Su Tesisatçısı,osmancık mutfak lavabo tıkanıklığı açma

,güney teknik klozet tıkanıklığı açma,çorum laçin wc tıkanıklığı açma ,Osmancık Tesisatçısı, 0542 797 3734 Veya 05064799781 Arayın hemen Yardımcı Olalım

Güney Teknik Osmancık Su Arıtma Su Flitre Değişimi Veya Su Arıtma Sistemleri Kurulumu Su Arıtma Çeşme Montajı Yapılır.

osmancık kargı gider açma ,osmancık tıkalı gider açma ,osmancık gömme rezervuar tamir ustası,osmancık klozet tesisat ustası,osmancık klozet iç takım değişimi,osmancık klozet tamiri, osmancık taharet musluğu değişimi,osmancık kalorifer tesisatı ,

Güney Teknik – Kombi Arıza Parça Değişimi Hava ayarı Gaz Ayarı, Sorun Giderme Kart Tamiri, Kombi Bakımı,Kombi Kazan Değişimi

osmancık petek temizliği,osmancık cihazlı petek temizliği, petek yıkama,osmancık petek bakmı, banyo tadilat , banyo tamirat,  kuvet gideri tıkalı , küvet tesisatçısı , sifon tesisatçısı,kombi temizliği kombi eca.demirdöküm.protherm,daikin,arifel,nitromix,beko kombi servisi, arçelik kombi servisi osmancik,

Güney Teknik – Derin dondurucu arızaları dondurucu motor tamiri dondurucu soğutma arızası, donduru bakım, parça değişimi osmancık

sifon tesisat ustası , 7/24 su tesisatçısı 05064799781 , 7/24 su tesisatı, 7/24 su tesisatcı, 724 tesisatçı,  7/24 tesisatci , Osmancık Tesisatçısı, 0542 797 3734 Veya 05064799781 Arayın hemen Yardımcı Olalım

tesisat tamirci, tesısat tamırcı, tesisat tamircisi, tesisat tamırcısı, su tesisat tamircisi, su tesısat tamir ustası, musluk montajı, evye montajı,

Pis Guyu Pis Gider Pis Pimaş Tıkalı Pimaş, Ev Mutfak Gideri Açma, Osmancık Tesisatçısı, 0542 797 3734 Veya 05064799781 Arayın hemen Yardımcı Olalım

tesisatçısı, en yakın tesisat ustası,05064799781 yakınlarında su tesisatçısı, lavabo montajı, vitrifiye montajı, su arıza tespiti, sifon tamiri, su tesisatçısı, su tesısatcısı, duş başlık montajı,  duş başlığı montajı tesisatçı,makina musluğu değişimi, makina bağlantısı, bulaşık makinası bağlantısı

Yazan:seloo19 / Güncel Paylaşımlar / 0 Yorum

Kombi Bakım Hizmetlerimiz

Çorum Osmancıkta Arçelik Model Ve Serisi Kombilerin Tamamına Servis hizmeti vermekteyiz

Periyodik kombi bakımları yapılması, kombinin çok daha uzun ömürlü olması için yapılması gereken bir çalışmadır.

Osmancık ilçesinde veya çevresinde hızlı en yakın teknik arıza tamirat servisidir. Güvenli Kaliteli Uzman Ekip.

Kombi Servisi Rutin olarak yapılan periyodik bakımlar ile birçok kombi arızası önlenmiş olacaktır.

Arçelik Kombinin Tüm Parçaları Servisimizde güney teknik kombi arıza tamirat servisi.

Kombi Servisi bakım ve onarım çalışmalarımız, hızlı ve güvenilir kombi servis elemanlarımız ile yapılmaktadır.

Kombi Servis Titiz bir çalışma yürüten elemanlarımız, maksimum cihaz performansı için, sağlıklı çalışmalarda bulunuyorlar.

Bu gibi durumlarda firmamızdan destek alabilirsiniz. Hemen Yardım Hattı  Telefon 0542 797 3734  Arayın Yardımcı olalım.

Çorum Osmancık Kombi Servisi Kombi Montajı

Osmancıkta Tüm Daire Ev İşyerlerine Kombi Montajı Kombi Baca Montajı Hizmeterimiz Güney Teknik

Diğer hizmetlerde olduğu gibi, sökme ve montaj işlemleri için de güvenilir ve profesyonel bir kombi servisi ile yardım alınması gerekmektedir.

Çünkü montajında hata yapılan cihazlarda kısa sürede çeşitli arızalar meydana gelebilir.

Bu alanda eğitim almış Kombi Servisi ve profesyonel çalışan teknik ekibimize, kurulum ve söküm talepleriniz için başvurabilirsiniz.

Montalama Duvara Kombi Kurulumu Devreye Alma Kombi Tesisatı, Kombi Platik pprc boru tamiri yapılır. en güvenilir ustanız burada.

Güney Teknik Kombi Arıza Servisi

Osmancık ve Çevre İlçelere laçin,Dodurga,Kargı,Çorum Osmancık, Kombi Servisi talebiniz doğrultusunda size en yakın teknik servis ekibimiz, kısa sürede adresinize ulaşır ve sorununuzu çözüme kavuşturur. En Yakın Konumda Sizlerin Hizmetinde Kombi Tamircisi Arıza Servisi

ARÇELİK,BEKO,AİRFEL Gibi Çeşitli Markalı Yoğuşmalı yoğuşmasız tüm model kombilerin bakım,arıza,yardım hizmetimiz 0542 7973734 veya 0506 479 97 81 Aramanız Yeterlidir.

İşyerimiz sabit adresinde hizmetinizdedir. iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz https://maps.app.goo.gl/SWL18zw1YrLUYcpG8
Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmektedir.

Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında teknik atölyemize alınmaktadır.

İş Yerimizde Sizleri Misafir Ederek En Kaliteli İşçiliğimizi Fark edeceksiniz. Tüm Elektronik Yedek Parçaları Cihazlarımız Servis Elemanlarımıza Bakabilirsiniz.

Tabikide Osmancık Kombi Arıza Servisindedir.

Yedek Parça Orjinal Kombi Malzemeleri Tesisatçı Osmancık

Osmancık Kombi Servisi olarak Musluk Çeşme,Klozet Tamiri, Evye Çeşitleri. Musluk Batarya Çeşitleri, Banyo Fiskiyeleri Sıcak Su Malzemeleri Kombi Duşluk Setleri  ile kapsamlı teknik servis hizmeti vermekteyiz. Güney Teknik Osmancıkta olan malzeme stoklarımızda mevcuttur. Güney Teknik Servis Osmancık Bölge Hizmetleri 0542 797 3734

Güvenilir, Tecrübeli

Çalışanlarımız Günde En Az 3 Ev Ziyareti Gerçekleştirir. Temiz, Güvenilir İşinde Uzman Personeller 20 Yıllık Deneyim Ekibi İle Tam Kadro Osmancıkta Hizmet Veriyoruz. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir, yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir. Yapılan işlemler için servis garantisi verilmektedir. Böylece yapılan işlemden kaynaklı müşteri mağduriyetlerinin önüne geçilmektedir. CTR TURKAK Yetkilendirme Belgelendirme Sertifikalı İşinde Uzman Çalışan Ekibi

İle Arçelik Beko, Demirdöküm eca gibi çeşitli markalarında uzman arıza sorun giderme kombi arızaları servisidir. kombi servisi osmancık,

Firmamız Hakkında Bilgiler

Firmamız Ulucamii, Mehmet Akif Ersoy Cd. 12A, 19500 Osmancık/Çorum Konumunda hizmetinizdedir. iş yerimiz burada olup en yakın konumda bulunduğundan

anında hızlı acil ve profesyonel servis hizmeti sunar.

yaptığımız arızalar tamiratların görsellerini iş yerimizin google profil sayfasından detaylı açıklamalara

bakabilirsiniz iş yerimiz beyaz eşya kombi arızaları tamir eder.

ayrıca buzluk, dondurucu, buzdolabı, çamaşır makinası tamiri,hizmeti veriyor. sıhhı tesisatçısıdır.

Çorum Osmancık Kombi Bakım Arıza Onarım Kart Tamiri,Sıcak Su Arızaları Arçelik Kombi Ustası Servisi, Beko Kombi Ustası Servisidir.

Yazan:seloo19 / Güncel Paylaşımlar / 1 Yorum

ALO SELİM USTA OSMANCIK TEL SERVİS TEL 0506 479 97 81

Tesisatçı Osmancık

Çorum Osmancık, Banyo mutfak armatürleri, musluklar ,sifon problemleri ,rezervuar arızaları,

lavabo altı su akıntısı, klozet su akıntısı, duş problemleri ,gömme rezervuar,

asma klozet arızaları şeklinde oluşabilecek tüm arızalar tamir edilir.

100% profesyonel uzman tesisatçılarla onarım hizmeti veriyoruz.

 • Sıhhı Tesisat osmancık
  osmancuk sucu ustası

7/24 En Yakın Su Tesisatçı Osmancık

Banyo mutfak armatürleri, musluklar ,sifon problemleri ,rezervuar arızaları, lavabo altı su akıntısı, klozet su akıntısı, duş problemleri ,gömme rezervuar, asma klozet arızaları şeklinde oluşabilecek tüm arızalarda 100% profesyonel uzman tesisatçılarla onarım hizmeti veriyoruz.

 • Su tesisat arızası ve tamiri,

 • Çeşme tamiri ve montajı,

 • Musluk tamiri ve montajı,

 • Su tesisatı döşeme ve değiştirme,

 • Sıcak su tesisat tamiri,

 • Lavabo tamiri ve montajı,

 • Su tesisatı temizleme,

 • Vana tamiri ve montajı,

 • Batarya tamiri ve değişimi,

 • Tıkanıklık açma,

 • Su kaçağı tespiti ve tamiri,

 • Rezervuar tamiri ve montajı,

 • Pis su gideri açma,

 • Görüntülü ve kırmadan gider açma,

 • Banyo tesisat tamiri ve tadilatı

 • Klozet tamiri ve montajı

 • Petek temizliği ve montajı

Osmancıkta hizmetleri evinizin su tesisatçısı olarak  10 yıllık tecrübe ile uygun fiyatlarda sunuyoruz.

Banyo tesisatı, mutfak tesisatı, havalandırma tesisatı, bulaşık makinesi tesisatı, çamaşır makinesi tesisatı, kombi tesisatı, sıva üstü daire tesisatı, ankastre batarya tesisatı, bahçe musluk tesisatı , patlayan su tesisatları, çürüyen demir su tesisatı, su saati tesisatı, arıtma tesisatı, basınç düşürücü tesisatı ve genel su tesisatı için 7/24 acil güney teknik sıhhi tesisatçı Hizmetleri.

Osmancık ilçesinde osmancık su tesisat osmancık su arıza osmancık beyaz eşya tamiri osmancık kombi servisi osmancık sucu ustası osmancık su servisi. su arıza osmancık.

 • Klozet montajı

 • Musluk montajı

 • Mutfak evye montajı

 • Sifon montajı

 • Batarya montajı

 • Rezervuar montajı

 • Küvet Montajı

 • Kabin Montajı

 • Banyo aksesuar montajı

 • Tesisat montajı