Yazan:seloo19 / Güncel Paylaşımlar / 0 Yorum

Demirdöküm Nitromix Kombi Servisi Osmancık

NİTROMİX KOMBİ TAMİR BAKIM ONARIM ARIZA SERVİSİ

Çorum Osmancık Demirdöküm Serisi nitromix arıza sorunları arıza tamir servisidir.

kombi uzmanı Tabikide güney teknik 0542 797 3734 servis hattını arayınız

Kombinin Yetkili Servis tarafından devreye alınabilmesi için; kombi ile birlikte verilen “Kombi İlk Çalıştırma
Kontrol Formu” nda bulunan maddelerde eksiklik olmamalıdır. Eğer maddelerde eksiklikler var ise,

tesisatçı firma tarafından bu eksikler tamamlanıp, servis tarafından cihazın devreye alınması sağlanmalıdır.

 
 
 nitromix kombi servisi Premix Eşanjör değişimi parça montajı ctr turkak yetki sertifikalı servistir.

kombinizde oluşan tüm arızaları hataları tamir eder.

Cihazınızda Bulunan demirdöküm Nitromix Elektronik Fanın  Fan Ayarı Montajı Tamiratı Tarafımızdan Yapılır.

nitromix kombilerin iç aksamı plastik ürünler olduğundan tüm yedek parçaları elimizde sıfır olarak bulunur Susturucu plastik elemanlar bulunur.

demirdöküm nitromix kombi Ateşleme arızası ateşleme sorunları  f28 arızası olabilir bu durumda 05427973734 servis hattımızı arayın.

Kombi gaz valfi arızalı olabilir, Elektrodu/İyonizasyon parçaları kontrol edilir. kombinizin yıllık bakımlarını ihmal etmeyiniz.

yıllık bakım kontrol ve temizliği cihazınızın ömrünü uzatır bakımlar için lütfen 05064799781 hattımızı arayın yardımcı olalım.

kombi içerisinde Ateşleme Trafosu  mevcuttur makina ateşleme  yapmiyor ise cihaz arızası tamir edilir. güney teknik

demirdöküm nitromix osmancık servisi olarak kombi içinde bulunan sirkilasyon Pompası tamir edilir elektronik kart tamir edilir.

kompa sıkışması ve pompa arızaları kombide çeşitli arızalara yol açar uygun orjinal yedek parçası güney teknik osmancık servisindedir.

Nitromix Kombinin Yıllık Bakımları ve iç temizliğinde kontrollerinde Yoğuşma Kabı kazan yıkama flitre temizliği 0542 7973734.

Nitromix oring conta değişimi pislik tutucu flitre değişimi. parça montajı su sızıntısı çeşitli arızaları tamir ediyoruz.

kombi içinde bulunan nitromix Su Basınç Sensörü su arızalarında meydana gelir bu parçaların tamamı tamir edilir değiştim yapılır.
ž
kombi kalorifer sıcak su ve Tesisat Gidiş Borusu su kaçağı su damlatması gibi arızalarda kombi servisi osmancık, selim usta

kombi yoğuşma arızası nitromix Yoğuşma Hortumu yoğuma gideri arızaları yoğuşma su kaçağı gibi temizlik kabı hizmeti sunarız.

sıcak su kulanımında encok kireçlenen parça  Plaka Tip Eşanjör dür bu parça yıllık kombi bakımında sökülerek temizlenmiş olup kontrolleri yapılır.

su arızası sıcak su arızaları çeşitli kombi arızaları su bar yükselmesi gibi sorunlarda plaka eşanjör değişimi yapılır güney teknik osmancık.

demirdöküm osmancık nitromix servisi genleşme tank değişim montaj bar yükselmesi düşmesi gibi sorunların önüne geçeriz hava kontrolu yapılır.

profesyonel deneyimli uzman teknik servistir ctr turkak ve myk sertifikalı usta teknik servistir demirdöküm aden,demirdöküm kalisto, demirdöküm nitron, demirdöküm nitromix,

demirdöküm plas,demirdöküm nitron condense,demirdöküm condens, gibi demirdöküm serisi ademix,vintomix,atromix ve tam yoğuşmalı ve yoğuşmasız kombilerin tamamı tamir edilir.

çeşitli marka model kombi arızaları musluk değişimi,parça değişimi elektronik kart tamiratı, kart arızaları kart değişimi, parça arızaları osmancık kombi arızaları yapılır.

Kombi Beyaz Eşya Tamir Servisi

https://maps.app.goo.gl/PFYzhi4WLp28Uzqn7

buradaki linkten iş yerimizi görüntüleyebilirsiniz iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz. iş yerimizde daha önceden tamir edilmiş video ve görsellere bakabilirsiniz.

müşteri menmuniyeti bizim için önemlidir kaliteli hizmetler. uzman personel  lütfen bizi aramadan önce basit arızaları gidebilirsiniz.

cihaz resetleme su basıncı 1.5 bar olmalıdır bunun dışında arıza devam ediyor ise cihazın gaz vanasını ve elektrik şartelini indirerek ciahzı güvenli hale getirin

cihazın altında bulunan pprc vanalarını su vanalarını kapatınız. gaz  vanası kapalı, sular kapalı, elektrikler kapalı olmalıdır.

demirdöküm osmancık servisi olarak bizi arayın sizlere yardımcı olalım cihaz arızaları tamir edilir.

demirdöküm arıza destek telefon numaralarımız 05064799781 hattımızı arayın Yardımcı Olalım.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.