Osmancık Su Tamircisi – Su Tesisatcı Banyo Mutfak Malzemeleri Ustası

Çorum Osmancık Bölgesine Tam Hizmet Veriyoruz, Umut Tesisat Olarak Osmancık Halkının Yanındayız Herkez Bizi tercih Ediyor Çünki..

HEMEN USTA ÇAĞIR
0542 797 3734

Evlerimizde mutfak, banyo ve tuvaletlerde hatta bahçelerde de bulunan lavabolar iç tesisatın bir parçasıdır. Borular, musluk, lavabo, lavabo gideri temel parçalar olmak üzere oluşturulmuştur ve temizliğin sağlandığı alanlardır. Lavabolarda sürekli temizlik gerçekleştiği için zamanla atık maddeler buralarda birikebilir ve lavabo tıkanıklığı açmak söz konusu olabilir. Bunun için kendiniz çözümler üretebileceğiniz gibi bizlerden profesyonel olarak tıkanıklık açma hizmeti de alabilirsiniz. Profesyonel olarak hizmetin alınması da sorunların kesin çözüme kavuşturulması ve tekrar etmemesi için önem arz etmektedir. Osmancık Su Tesisatcısı çeşme tamircisi musluk,banto tuvalet tamirleri,

Osmancık Su Tesisatcısı  olarak bizler lavabo tıkanıklığı açma hizmetimizde profesyonel ekiplerimiz ile birlikte hizmet veriyor, son teknoloji ekipmanlarımızı kullanıyoruz. Bu anlamda tıkanıklık açma hizmeti dendiğinde bizler borular içerisinde birikmiş artıkların uzaklaştırması işlemlerini gerçekleştiriyor ve ilgili sorunların yeniden oluşmaması için alınması gereken önlemler hakkında siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Peki, 7 gün 24 saat boyunca sunduğumuz tıkanıklık açma hizmetimiz kapsamında lavabo tıkanıklığı açma alanında ne gibi işlemler gerçekleştiriyoruz?

1. Öncelikli olarak bizlere ulaştığınızda sizlerden lokasyon bilgilerinizi ve sorun ile ilgili net açıklamalar yapmanızı talep ediyor, ekiplerimiz ile en kısa süre içerisinde talep ettiğiniz yere geliyoruz.

2. Arından tıkanıklık açma hizmetimiz için lavabo giderini kontrol ediyor, giderlerde oluşan tıkanıkları kimyasal yöntemler ile açıyoruz.

3. Kimyasal yöntemler yeterli gelmez ile kameralı cihazlarımız ile kontrol sağlıyor ve ekipmanlarımız ile kırmadan tıkanıklarınızın açılmasını sağlıyoruz.çorum osmancık sucu,

Bu ve bunun gibi işlemler sonucunca lavabolarınızda meydana gelen tıkanıklıklar giderilmektedir. Bunun yanında tekrar tıkanıklık oluşmaması adına ekiplerimiz tarafından sizlere bilgi verilmektedir. Eğer tesisat ile ilgili sorunlar var ise bunlar çözülmekte, tıkanıklık kullanıcıdan kaynaklı ise de boruların tıkanmaması için gerekli önlemler alınmaktadır.çorum osmancık su tamirci,

Uzun yıllardır tıkanıklık açma hizmeti sunan Su Tesisatçım firması olarak, sizlere bu alanda kaliteli ve profesonel destek sunmak için çalışıyoruz. Alnında uzman, profesyonel ve deneyimli ekiplerimizin yanı sıra ekipmanlarımız ile de sizlere destek sağlıyor, üstelik bunları çok kısa süre içerisinde gerçekleştirerek tıkanıklık açma hizmeti kapsamında tüm mağduriyetlerinizin önüne geçiyoruz.

Mutfak Tıkanıklığı Açma

En az üç öğün yemek yediğimiz evlerimizde mutfaklar tesisat açısından en çok kullanılan alanlardır. Bu nedenle zamanla yanlış şekilde kullanılan mutfak giderinde sorunlar meydana gelebilmekte ve bu da mutfak tıkanıklığı açma hizmeti için zemin oluşturabilmektedir. Su Tesisatçım olarak bizler her alanda sunduğumuz tıkanıklık açma hizmetini mutfak kapsamında da gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda da olası tüm sorunlarınızın önüne geçerek, mutfağınızı tekrar eski haline döndürüyoruz.

Söz konusu mutfak tıkanıklığı açma olduğunda, önceleri kırılarak borular tespit edilmekte ve bu şekilde çözüm sunulmaktaydı. Şimdilerde firmamızın da sunduğu yöntemler ile mutfak gideri üzerinden borulara gönderilen kameralı sistemler ile tıkanıklığı tespit edebiliyor ve bu şekilde sağlıklı, kırmadan, bozmadan tıkanıklık açma sürecini tamamlayabiliyoruz. Genel olarak baktığımızda da tıkanıklık açma hizmeti kapsamında mutfak için gerçekleştirdiğimiz işlemlerde borularda birikmiş atıkları uzaklaştırarak sorunların çözümünün sağlanmasını amaçlıyoruz.

Peki, genel olarak mutfak tıkanıklık açma hizmeti, profesyonel ekiplerimiz tarafından nasıl gerçekleştiriliyor? Bunun için öncelikli olarak talepleriniz esnasında detaylı durum bilgilendirmesi istiyor ve buna göre ekipmanlarımızı hazırlayarak talep ettiğiniz lokasyona ulaşıyoruz. Sonrasında kameralı sistemlerimiz ile tıkanıkları kırmadan tespit ediyor ve açılması için de teknik ekipmanlarımızı kullanarak hizmet sağlıyoruz.çorum osmancık

Tüm bunları yaparken de 1990 yılından beri umut tesisat kurduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı sistemimiz ile öncelikli olarak tıkanıklık açma hizmeti kapsamında sizleri önemsiyoruz. Taleplerinizi değerlendiriyor ve buna göre de profesyonel şekilde hizmetler sunuyoruz. Profesyonel hizmetlerimizde son teknoloji ekipmanlarımızın ve tetkik cihazlarımızın yanı sıra aynı zamanda ekiplerimizin de alanında uzman olmasına dikkat ediyoruz.

Devamlı olarak ekip içerisinde çalışmalar gerçekleştirerek kendimizi ileriye taşıyoruz. Sizlerin de talepleri doğrultusunda tıkanıklık açma hizmeti üzerinde İstanbul ve çevresinde tanınmaya, etkili hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Mutfaklar ve lavabolarda olduğu gibi tuvaletler de iç tesisatın bir parçasıdır. Bu anlamda tuvalet gideri, borular kapsamında oluşturulan bu sistem zaman içerisinde yanlış uygulamalar ile tıkanabilmektedir. Hal böyle olunca da tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinin talebi gerekebilmektedir. çorum osmancık sucu ,Lavabo ve mutfaklarda olduğu gibi yanlış kullanımlar sonucu, eskime ve tesisatta döşemede sorunlar ile tıkanıklık gerçekleşebilmektedir. Özellikle tıkanıklık açma hizmeti kapsamında tuvaletlerde en çok yaşanan sorun tuvalet kâğıdının sürekli atılmasından kaynaklanmaktadır. Sürekli biriken ve erimeyen bu kâğıtlar zamanlar tıkanmaya ve taşmaya yol açmaktadır.

Bizler de bu anlamda tıkanıklık açma hizmetimizde öncelikli olarak tespit gerçekleştirmekte ve buna göre de nedenleri saptayarak işlemleri sağlamaktayız. Tuvaletlerde yaşanan tıkanmalarda tuvalet gideri kapsamında uyguladığımız kameralı sistemlerimiz ile tıkanmanın tam yerini tespit ederek hızlı ve kırmadan açma işlemlerini saplayabiliyoruz. Bunları da alanında uzman profesyonel ekibimiz ve son model ekipmanlarımızı kullanarak gerçekleştiriyoruz. Peki, bizler tuvalet için tıkanıklık açma hizmetinde nasıl bir yol izliyoruz?çorum osmancık,

Öncelikli olarak talepleriniz doğrultusunda hızlı bir şekilde lokasyona ulaşım sağlıyoruz. Tüm tıkanıklıkların acil olduğunu biliyoruz. Fakat söz konusu tuvaletler olduğunda geri tepmeler yaşandığında temizlik açısından istenmeyen sonuçlar olabilmektedir. Bu nedenle en kısa sürede ekiplerimi ile birlikte belirttiğiniz adrese ulaşarak tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.osmancık su tesisat kargı tesisat,çorum dodurga,çorum osmancık tesisatcı,

Son teknoloji ile üretilmiş olan ekipmanlarımız da tıkanıklık açma hizmeti kapsamında bizlere yol göstererek kırma gibi durumlara ihtiyaç duymadan sorunları gidermemizi sağlıyor. Bu şekilde en hızlı olarak sorunlarınızı gideriyor ve hizmetimizi sizlerin memnuniyeti kapsamında sonlandırıyoruz.

Uzun yıllardır tıkanıklık açma hizmetinde sektörün öncü firmalarından olarak da her daim en hızlı, en güvenilir ve en teknolojik yaklaşımlar ile profesyonel destek sunmaya devam ediyoruz. Bu anlamda sizlerin taleplerini hizmet güvencesi ile gerçekleştiriyoruz.

Tıkanıklık Açma Hizmetinde Neden Biz?
Su Tesisatçım olarak 1990 yılından beri tıkanıklık açma hizmeti kapsamında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bu anlamda zaman içerisinde kazanılan tecrübelerimiz, oturttuğumuz ekip yapımız, kurumsal çözüm becerilerimiz ve referanslarımız ile her daim sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Genel olarak bakıldığında İstanbul gibi büyük bir ilde tıkanıklık açma hizmeti kapsamında pek çok kişi bizlere ulaşıyor. Bu denli sevilmemizin ve hizmet için aranmamızın sebeplerini sizler için sıralayacak olursak;

1. Firmamız her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

2. Kurumsal çözüm anlayışı ile hareket ederek planlı işlemler gerçekleştirmektedir.

3. 7 gün 24 saat tıkanıklık açma hizmeti sunmaktadır.osmancık sucu ustası,

4. Alanında uzman kişiler ile profesyonel destek sunmaktadır.

5. Teknolojiyi takip ederek tıkanıklık açmada kırmadan özel yöntemler ile hizmet vermektedir

. 6. Uygun fiyat yüksek kalite firmamızın odaklandığı hedeflerin başında gelmektedir.

Bu ve bunun gibi pek çok sebepten ötürü bizler İstanbul tıkanıklık açma hizmeti kapsamında sıklıkla tercih ediliyor ve hizmet sunuyoruz. Sizler de bu gibi işlemlerinizde Su Tesisatçım’ ı seçerek tıkanıklık açma hizmeti talep edebilir, kısa sürede, uygun fiyat ve kalite kapsamında hizmet alabilirsiniz.

BANYO BATARYASI MONTAJI

Tezgah üstü montaj, standart bir montaj türüdür. Eviye, tezgahtaki kesime üstten yerleştirilir ve ince bir tabaka silikonla sızdırmaz hale getirilir. Eviye üstten uygun şekilde kesilmiş tezgaha yerleştirilir ve yapıştırılır. Tezgah üstü montaj, tüm tezgahlar için uygundur ve özellikle ahşap veya laminat için tavsiye edilir. Böylelikle tezgahın kesim için açılan kenarlarına su gelmez.osmancık su tesisatustası,

KLOZET İÇ TAKIMI
Klozetlerin üstünde bulunan suyun doldurulması ve boşaltılması için gerekli rezervuarların içindeki rezervuar iç takım dediğimiz arızalar conta eskimesi veya malzemenin kalitesiz olması sonucu ortaya çıkan problemlerdir. Bu problemler, hemen hemen herkesin başına gelen olaylardır. Bu tür arızalar klozetin içine devamlı su akmasına sebep olarak, faturanızın kabarık gelmesine sebep olur. Ufak bir su sızıntısı bile bir ,günde ortalama 10 litre suyun boşa gitmesine sebep olur ve bu da ayda 300 litreye tekabül etmektedir. Arızaları tamir aşamasında conta ve benzeri şeyleri değiştirerek onarmaya çalışmayın. Bu onarım geçici bir yoldur.

SİFON TAMİRİ NASIL YAPILIR?
Rezervuar içerisinde bir doldurma ve boşaltma haznesi bulunmaktadır. Klozetin kapağını kaldırdığınızda eğer su doldurma haznesi devamlı çalışıyorsa sadece doldurma şamandırası değiştirilebilir. Ya da doldurma haznesi suyu kesiyor fakat boşaltma haznesi suyu tutmuyorsa sadece bu kısmı değiştirmek yeterlidir. Kısaca toparlarsak; klozet iç takımlarında iki kısım bulur. Bunlardan biri doldurma diğeri boşaltma bölümüdür. İkisinden biri arızandıysa tamir yerine parçayı tamamen değiştirmek sizin için en iyisi olacaktır. İstanbul Tesisat ustaları, klozet iç takımlarında tamiri önermiyor! İki servis parası ödeyip sorun devam edeceğine, tek servisle iç takımı tamamen değiştirmek en iyi yoldur.osmancık su tesisat

REZERVUAR ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Rezervuar iç takım, halk diliyle klozet şamandırası alırken, ürünün fiyatına bakarak kalitesine karar vermeyin. Bazen en kaliteli ürünler bile ortalama bir yıl içerisinde sıkıntı çıkarabilmektedir. Biz Türk malı MEGA markalı ürünleri kullanıyoruz. Çok problem çıkaran bir ürün değildir ve fiyatı da cazip. İlk çıktığında 10 TL gibi rakamlara satılıyordu. Şimdi fiyatı 20 TL kadar olmuş.

REZERVUAR İÇ TAKIM NASIL DEĞİŞTİRİLİR?
Klozetin sifonunu çekip boşalttıktan sonra, sifona giden muslukları kapatın. Ardından rezervuar kapağını yerinden çıkarın.osmancık su tesisat
Bu işlemlerin ardından rezervuarın ara musluklarına giden boruların bağlantısını sökün.
Kenarda bulunan doldurma mekanizmasını sökmek için vidalarını alttan gevşeterek çıkarın
Rezervuarı komple yerinden sökmek için alt kısımdaki iki vidayı çıkarın
Bu işlemin ardından boşaltma kısmını sökmek için büyük plastik vidayı çıkarıp boşaltma mekanizmasını çıkarın.osmancık su tesisat Montaja başlamadan önce ürün kitapçığını okuyarak montaj talimatlarını dikkatlice inceleyin.
İlk olarak iç takımın parçaları birbirine monte edilmelidir.
Öncelikle doldurma kısmını monte edin. Conta, vida ve pulları doğru yerleştirmeye dikkat etmelisiniz. Bunun için iç kısma pul ve ucu huni şeklindeki contayı koyup ardından dış tarafına conta, pul ve somun yerleştirerek dışardan sıkın. Bu işlemin bitiminde dönmemesi için içerden de tornavida ile sabitlemeniz gerekebilir.
Boşaltma kısmı rezervuar iç takımlarında farklılık gösterebilmektedir. İki contadan küçük olanı doldurma mekanizmasının altına rezervuarın içinde kalacak şekilde taktıktan sonra büyük plastik somunu rezervuarın dışına takarak iyice sıkın.
Altta kalan bu plastik somunun üstüne büyük contayı geçirip, rezervuarı klozetin tam üstüne gelecek şekilde oturtun.
İçeriden sabitleme vidalarını takarak bir conta bir somun, dışarıdan da bir conta ve bir pul kullanarak anahtar yardımıyla iyice sıkın.
Daha öce söktüğünüz hortumları içinde conta olmasına dikkat edere anahtarla sıkın.
Son olarak kitapçıkta gösterildiği şekilde basma çekme düğmesini yerleştirin.
Daha önce kapattığınız muslukları açarak rezervuara su doldurun. Sifonu çektiğinizde damlama olup olmadığını kontrol edin.[/font]

PETEK TEMİZLİĞİ/TEMİZLEME
Petek temizleme işlemleri, profesyonel firmaların kontrolünde gerçekleşen bir bakım çalışmasından ibarettir. Su tesisatı firmaları petek temizliği işlerinizde çok önemli bir rol oynamakta ve sektörün birçok ihtiyacına cevap verebilecek seviyededir. Bu sebeple petek temizliği ya da kombi tesisatı temizliği yaptıracağınızda bu işi yapmaya çalışan kombi bakım firmalarından daha çok tesisat firmalarını tercih etmeniz gerekecektir.

Kombi bağlantılarından sonra ısıtma sistemini ilgilendiren tesisat, boru ve bağlantı elemanlarında uzmanlık gerektiren bölüm tesisat ustalarını ilgilendirmektedir. Isınmada yaşadığınız sorunlar petek temizleme işlemleriyle çözülmediğinde sorunun ana kaynağına inilmesi gerekir. Bu konuda bilgi birikimi olmayan firmaların,osmancık,bu tarz işlere soyunmaları sektörün büyümesinde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Petek ve Tesisat Temizliği Nasıl Yapılır? Bu soruya cevap vermeden önce petek temizliğinin bir bakım çalışması olduğunu belirtmeliyiz. Petek ve tesisat temizliği yapılırken, asit içeriği olmayan kimyasal ve makine kullanmak şarttır. Petek temizliği için makineyi kombi tesisatına bağlarken evdeki en doğru noktanın seçilmesi gerekir. Bağlantının doğru yapılması evin kirlenmesini önleyip, dışarıya atılacak tortu ve kireç parçalarının uzun yol almasını engelleyecektir. Genelde bağlantı için tercih edilen bölgeler kombinin altı ya da banyodaki havlupan vanalarıdır. Kullanılan makinenin hava ve suyla çalışması en önemli konulardan biridir. Kalorifer borularının hacim olarak küçük olduğu ısıtma tesisatlarında, sıkıştırılmış hava ve su, radyatörün içerisine girdiği anda geniş bir alanla karşılaşır. Peteğin dibine oturmuş tortuları bir anda havalandırarak sistemden dışarı atmayı sağlayan makineler 2 ila 3 bar arası çalışmaktadır. Çıkış borusundan temiz su gelene kadar petek temizleme işi sonlandırılamaz. Radyatör temizliği yapıldıktan sonra, kalorifer tesisatının büyüklüğüne göre bazik özelliğe sahip koruma ve temizleme kimyasalı atılarak sökülen parçalar yerine takılır. Kombinin su seviyesi ayarlanıp peteklerin havası alındıktan sonra sistemi çalıştırabilirsiniz.

Petek Bakımı Ne Zaman Yapılır?
Petek Bakımı Ne Zaman Yapılır? Firmaların reklam politikaları içerisinde petek bakımlarının her yıl yapılması gerektiğini söyleseler de bu bilgi tam olarak doğru değil. Düzenli olarak 2 yılda bir yapılacak petek bakımı kombi tesisatınız için yeterlidir. Evinizde bulunan kalorifer petekleri eskisi kadar performanslı bir şekilde yanmadığında aşağıda yazılı şikâyetleri yaşıyorsanız tesisat borularında ve radyatörlerde tıkanma var demektir. Peteklerin az ısınma sebeplerinin %85`i kullanıcıların her yıl kombi bakımı yaptırırken petek ve tesisat temizliği yaptırmadıklarından kaynaklanır. İşte o belirtiler;

Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise,
Petekler hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde,
Peteklerin altı ısıtmıyorsa,
En son petek hiç yanmıyorsa,
Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa,
Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise,
Kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa.
Eğer sizinde evinizdeki, iş yerinizdeki petekleri temizliyoruz osmancıkta.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.